Hizmetlerimiz

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Hekimoğlu turizm tarafından teminat altına alınmıştır.

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Hekimoğlu Turizm, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir. Personel taşımacılığı nasıl ortaya çıkmıştır? 20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin de hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının da daha fazla artmasına yol açmıştır.

Taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte personel taşımacılık hizmetleri fikri de şirketler için daha ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır. Türkiye’de personel taşımacılığının günümüzde en çok arttığı kentlerin başında da özellikle İstanbul gibi büyük şehirler gelmektedir. Çalışanlarınıza güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren Hekimoğlu Turizm, personelinizin çok daha verimli çalışmalarını sağlayabilmek için, kalite standartlarını her daim yüksek tutarak geliştirmektedir.

Araçlarımız Vektör Araç Takip sistemi ile çalışma saatleri boyunca takip edilmektedir.

Servis araçlarımız; Firmamızda çalışan tüm servis araçları ve sürücüleri, 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınlandığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartlara haiz ayrıca Bütün araçlarımızın koltuk ferdi kaza sigortaları ile sigortalanmış ve MARMARA ambulans hizmetleri üyesidir.

TAKİP SİSTEMİ

Fiko yönetimimiz sayesinde; operasyonel yükleri azaltıp araçları daha etkin yönetebilmekte, rapor çekebilmekteyiz. Ayrıca iş ortaklarımız ile paylaşacağımız kullanıcı adı şifreler sayesinde aşağıda bağasıları belirtilmiş olan 40 yakın rapor tek tuşla ulaşmanızı sağlamaktayız.

  • 7/24 canlı izleme,
  • Geçmişe dönük takip,
  • Raporlama,
  • Hız aşımı uyarı sistemi,
  • Bölge giriş/çıkış raporu
  • Nokta varış/ayrılış raporu gibi bir çok rapor ve hizmeti takip sistemlerimiz ulaşabilirsiniz.

SAĞLIK HİZMETİ

Hekimoğlu firmasının tüm servisleri Mayday ambulans güvencesi altındadır. İmzalamış olduğumuz kapsamlı hizmet sözleşmesi çerçevesinde yolda meydana gelebilecek sağlık sorunları ve kazalara karşı acil müdahale güvencesini de çalışmakta olduğumuz firmaların personellerine sunmaktayız.

Tamamı öz sermaye filo

Eksiksiz ve lüks donanım

Çevre dostu, düşük emisyonlu

Servis bakım onaylı 0-3 yaş arası araçlar

Uydu Konumlama ve Hız Kontrol sistemleri

Trafik kurallarına azami ölçüde uyan

Deneyimli ve sorumluluk sahibi sürücüler

Güleryüzlü hizmet anlayışı ve çok daha fazlası …