Hizmetlerimiz

Learn more about our departments

Hizmetlerimiz

Hekimoğlu Turizm servis taşımacılığı alanında ve vip hizmetleri ile bir çok kesimin takdirini toplamıştır. Referanslarımız işimizin kalitesini göstermektedir.

Vip Araç Hizmetleri

Vip araç hizmetleri , Özel transfer, isteğe bağlı olarak şoförlü ve şoförsüz VIP araçlarımızla; özel misafirlerinizin hava alanı, toplantı, seminer, otel, organizasyon ve benzeri faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüx araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.


Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Hekimoğlu turizm tarafından teminat altına alınmıştır.


Günlük Gezi ve Turlar

Hekimoğlu Turizm güvencesiyle hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizi bizimle veya bizim araçlarımızla güven ve konfor içinde yapabilirsiniz. Günlük gezi ve turlar için araç temin hizmetini rekaberçi fiyatlarla hem seyahat acentelerine hem de kendi organizasyonunu yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara vermekteyiz.


Öğrenci Taşımacılığı

Hekimoğlu Turizm; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.