Hizmetlerimiz

Günlük Gezi ve Turlar

Günlük Gezi ve Turlar

Hekimoğlu Turizm güvencesiyle hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizi bizimle veya bizim araçlarımızla güven ve konfor içinde yapabilirsiniz.

Günlük gezi ve turlar için araç temin hizmetini rekabetçi fiyatlarla hem seyahat acentelerine hem de kendi organizasyonunu yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara vermekteyiz.

Söz konusu geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız olduğunda işimizin sorumluluğu kat kat artmaktadır.
Bunun bilinci ve dikkati ile miniklerimiz ve gençlerimiz için elimizden gelen tüm imkanları kullanırız. Yolculuk güzergahı boyunca tüm risk ve olası sorunları en ince detayına kadar değerlendirir, deneyimli sürücülerimizle çocuklarımıza en rahat yolculuğu ve konforu sunarız.

Öğrenci taşıyan bütün araçlarımız tüm yasal şartlara ve Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğine uygun, servis bakım onaylı yeni araçlardır.

Filomuzda bulunan servisler, Araç Takip Sistemi ile donatılmış olup velilerin servis aracının bulunduğu konumu takip edebilme olanağı vardır. Yine bu sistem sayesinde araç konumu sorgulanarak servise binme öncesi olumsuz hava şartları dışında bekleme süresi asgari düzeye indirilmiştir.