Hakkımızda

Hakkımızda

“1990′den Bu yana güvenli taşıma.” sloganıyla yola çıkan Hekimoğlu Turizm 28 yıllık tecrübesi ile personel ve öğrenci taşımacılığı alanındaki en yeni gelişmeleri takip ederek ve ileri teknolojileri kullanarak hizmet kalitesini geliştirmeye devam etmektedir.

28 yıldır taşıma hizmeti veren Hekimoğlu Turizm 2014 yılında bünyesindeki 80 öz mal ve  220 tedarikçi araçlarıyla toplam 300 servis ile Şehir içi yaklaşık 7.500 personel ve öğrencinin taşıma hizmetini sağlamaktadır. Türkiye`nin en yetkin firmalarından biri olmayı hedefleyen Hekimoğlu Turizm, öğrenci taşımacılığı alanında en yeni gelişmeleri takip ederek ve ileri teknolojiler kullanarak, ayrıcalığını göstermektedir.

Tüm kadrosu konusunda söz sahibi, tecrübeli ve sorumluluk sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Hekimoğlu Turizm olarak yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla, servis taşımacılığı alanında Türkiye`nin bir numarası olmak vizyonumuzun en temel ilkesidir. Bu ilke doğrultusunda; güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak, etkin bir iletişim sayesinde kaliteli hizmet anlayışını tüm personelimize benimsetmek ve eksiksiz bilgi aktarımı ile Avrupa standartlarındaki uygulamalarımızdan herkesin faydalanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Misyonumuz

Sürekli ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi; hizmetin tüm unsurlarının özenle gerçekleştirilmesidir. Misyonumuzun bize yüklediği bu sorumluluğu deneyimli kadromuz, profesyonel ekipmanlarımız ve servis taşımacılığında müşteri memnuniyetinin esas alınması gerektiğinin farkında olan bakış açımızla en iyi şekilde taşımaktayız.

DSC_0322
hekimoglu-turizm-50-kisilik-araclar-7
Hekimoglu-turizm-vip-kiralama-araclar-9

"Yolcu taşımacılığında güven"

Güvenli taşımacılık için hemen bizimle iletişime geçiniz.